حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

هوا تا منفی ۲۰درجه سرد می‌شود ، برف و سرما در هفته ششم زمستان بالاخره شروع شد

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد از آخرهای روز جمعه سرمای شدید در کشور عزیزمان ایران شروع شود و برف هم در بسیاری از استان‌ها ببارد برف و سرم..

ادامه مطلب

مسئولان قول و وعده دادند ولی اجرا نمی‌کنند ، زلزله اقتصادی در انتظار زلزله‌زدگان کرمانشاه است

نماینده منطقه زلزله زده اورامانات با اشاره به اوضاع سخت مردم در آن مناطق» تاکید می کند: پرسشها در آن مناطق حادتر از این صحبت ها است که به آسانی در ای..

ادامه مطلب

نیاز 22 هزار میلیاردی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اتمام پروژه‌ها

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از نیاز به 22 هزار میلیارد تومان جهت اتمام پروژه‌های شهری خبر داد.  نیاز 22 هزار میلیاردی پا..

ادامه مطلب

برقراری بیمه بیکاری جهت ۱۰ هزار زلزله زده

به گزارش تسنیم، علی ربیعی در خصوص اقداماتی که از سوی وزارت کار جهت زلزله زدگان انجام می شود، در قالب یک توییت خبر داد. بر اساس اعلام وزیر کار،چهار اق..

ادامه مطلب

تابستان ۹۶ عالی ترین هوا را در ۳ سال اخیر داشت

تابستان امسال با ۸۱ روز هوای سالم و ۱۲ روز ناسالم جهت گروه‌های حساس گذشت تا با عالی ترین تابستان سه سال اخیر از نظر کیفیت هوا ثبت شود.  ..

ادامه مطلب

قراردادها را لغو می کنیم ، املاک نجومی بعد گرفته می شود؟ / اموال شهرداری را احیا خواهیم کرد ، حق شناس

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شهرداری و شورای تازه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به اجرای توافقات قانونی ..

ادامه مطلب

کارگروه خاص پیگیری به دلایل وقوع حوادث رانندگی تشکیل می‌شود / دادستان کل‌کشور

در پی دستور رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور در خصوص پیگیری اتفاق رانندگی اتوبوس دانش آموزان در داراب استان فارس جلسه ویژه‌ای با حضور وزرای آموزش و..

ادامه مطلب

نسخه تایید شده است به وسیله فرمانداری با نسخه نهایی در صحن تفاوت داشت ، دستکاری در بودجه ۹۶ شهرداری تهران

رییس کمیته فرهنگی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در آخرین روزهای فعالیت رسمی به عنوان نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در شورای شهر،..

ادامه مطلب

رای هیات حل اختلاف وزارت کشور به زیاد کردن 10 درصدی قیمت کرایه‌ها

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن حداکثر 10 درصدی قیمت کرایه حمل و نقل عمومی در سه بخش اتوبوس، مترو و تاکسی و اجرای این زیاد کردن د..

ادامه مطلب

خاموش کن کولرو!

در حاشیه گرمای تابستان و کم آبی، نعیم تدین این کارتون را در کانال خط خطی منتشر کرد. خاموش کن کولرو! عبارات مهم : اخبار در حاشی..

ادامه مطلب