حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار اجتماعی مسئولان قول و وعده دادند ولی اجرا نمی‌کنند ، زلزله اقتصادی در انتظار زلزله‌زدگان کرمانشاه است

نماینده منطقه زلزله زده اورامانات با اشاره به اوضاع سخت مردم در آن مناطق» تاکید می کند: پرسشها در آن مناطق حادتر از این صحبت ها است که به آسانی در اینجا از آنها

مسئولان قول و وعده دادند ولی اجرا نمی‌کنند ، زلزله اقتصادی در انتظار زلزله‌زدگان کرمانشاه است

زلزله اقتصادی در انتظار زلزله زدگان کرمانشاه است/ مسئولان قول و وعده دادند ولی اجرا نمی کنند

عبارات مهم : زلزله

نماینده منطقه زلزله زده اورامانات با اشاره به اوضاع سخت مردم در آن مناطق» تاکید می کند: پرسشها در آن مناطق حادتر از این صحبت ها است که به آسانی در اینجا از آنها صحبت می کنیم، نه کانکس آورده اند و نه استمهال وام ها را انجام داده اند. این خود زلزله اقتصادی دیگری در منطقه زلزله زده کرمانشاه است که موجب به وجود آمدن یک بحران معنوی روانی مجدد در میان مردم آن منطقه شده است است.

شهاب نادری نماینده اورامانات در تصویر العمل به اعتراضاتی راجع به نرسیدن کانکس به زلزله زدگان کرمانشاه ضمن تایید آن در گفت و گو با «اعتمادآنلاین» تاکید می کند: نه کانکس آورده اند و نه استمهال وام ها را انجام داده اند. این خود زلزله اقتصادی دیگری در منطقه زلزله زده کرمانشاه است که موجب به وجود آمدن یک بحران معنوی روانی مجدد در میان مردم آن منطقه شده است هست.

مسئولان قول و وعده دادند ولی اجرا نمی‌کنند ، زلزله اقتصادی در انتظار زلزله‌زدگان کرمانشاه است

نماینده اورامانات در ادامه راجع به وعده هایی که از طرف مسئولان جهت کمک و توجه به این مناطق داده شده است است می گوید: مسئولان اجرایی قول و وعده داده اند ولی آنها را اجرایی نمی کنند.

عضو. کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین با اشاره به دیدار هفته گذشته بعضی اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس به این مناطق بیان می کند: آقای محمدی رییس کمیسیون اصل 90 هفته گذشته به مناطق زلزله زده سفر کرده اند، بررسی های مورد نیاز را انجام داده اند و ما منتظر هستیم نتیجه این بررسی ها را ببینیم. ایشان یک بررسی کلی در مورد وام ها، ساخت و سازها، بودجه و همه موارد داشته اند و ما منتظر اثرگذاری آن هستیم.

نماینده منطقه زلزله زده اورامانات با اشاره به اوضاع سخت مردم در آن مناطق» تاکید می کند: پرسشها در آن مناطق حادتر از این صحبت ها است که به آسانی در اینجا از آنها

نماینده منطقه زلزله زده اورامانات با اشاره به اوضاع سخت مردم در آن مناطق تاکید می کند: از آقای سیف رییس بانک مرکزی خواسته ایم تا به این مباحث پیگیری کنند و اگر این طرح کمک به زلزله زدگان کرمانشاه هم در مجلس به تصویب نمایندگان برسد اوضاع را تا حدودی بهتر خواهد کرد.

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: زلزله | اقتصادی | مسئولان | کمیسیون | کرمانشاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs