حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بالاترین حقوق را کدام مدیران می‌گیرند؟

بررسی حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۵، از این حکایت دارد که مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند. 

بالاترین حقوق را کدام مدیران می‌گیرند؟

بالاترین حقوق را کدام مدیران می گیرند؟

عبارات مهم : میلیون

بررسی حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۵، از این حکایت دارد که مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می کنند.

به گزارش ایسنا، تعدادی از کارشناسان در بررسی آمار و اطلاعات مربوط به حقوق های دریافتی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از شاغلان کشور در سه سطح مدیران ارشد، میانی و سطوح غیرمدیریتی اطلاعاتی را جمع آوری و مورد بررسی قرار داده اند که نتیجه های آن نشان می دهد مدیران ارشد حوزه نفت و گاز با دریافتی میانگین ۶.۹ میلیون تومان در هر ماه در صدر دریافت کنندگان حقوق قرار دارند.

بالاترین حقوق را کدام مدیران می‌گیرند؟

همچنین مدیران ارشد حوزه کامپیوتر و نرم افزار با ۵.۵ میلیون تومان و حوزه عمران و ساختمان با ۴.۹ میلیون تومان در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. در سطح مدیران میانی صدرنشنیی با نظام بانکی هست. مدیران میانی نظام بانکی به طور میانگین رقمی در حدود ۴.۴ میلیون تومان در ماه دریافتی دارند و بعد از آنها مدیران حوزه میانی نفت و گاز با ۳.۷ میلیون و مدیران صنایع مخابراتی و الکترونیکی با ۳.۵ میلیون تومان دریافتی ماهانه در رده های بعد قرار گرفته اند.

گزارشی که مجموعه کشور عزیزمان ایران تلنت آماده کرده است نشان می دهد که در سطوح غیرمدیریتی کارمندان حوزه های سرمایه گذاری و بورس با حقوق ماهانه ۲.۸ میلیون تومان بیشترین دریافتی را دارا هستند. رتبه های بعدی به کارکنان بخش نفت و گاز و صنایع مخابراتی و الکترونیکی تخصیص داده شده است دارد که در هر ماه به طور میانگین ۲.۴ میلیون تومان درآمد کسب می کنند.

بررسی حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۵، از این حکایت دارد که مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند. 

تعیین منصفانه میزان حقوق در حالی که یکی از دغدغه های همیشگی کارفرمایان و متقاضیان کار به شمار می رود که کارشناسان و تحلیلگران حقوق و دستمزد تاکید دارند در هر رابطه کاری کارفرما مشتاق است عالی ترین نیروهای کار را با کمترین حقوق جذب کنند و از سوی دیگر متقاضی کار نیز در تلاش است تا مهارت ها و تجربیاتش را با حداکثر میزان دریافتی در اختیار شرکت قرار دهد، ولی به علت فقدان معیارهای قابل مشخص جهت هر دو طرف دسترسی به توافق در این مورد بسیار سخت هست. از سوی دیگر نبود مرجعی جهت آگاهی از میزان مرسوم حقوق شاغلین کشور در رده ها، گروه ها و شرایط متفاوت شغلی امکان برنامه ریزی جهت راه اندازی یا توسعه شرکت را جهت کارفرمایان پیچیده تر می کند آیا که نمی توانند بودجه استخدام نیروهای انسانی مورد نیاز جهت ایجاد یا توسعه شرکت را بررسی کنند. این مسئله جهت شرکت های خارجی که قصد فعالیت در کشور عزیزمان ایران را دارند پرسشها چندانی ایجاد کرده است.

این در حالی است که اخیرا مدیر شرکت امور اداری و امور استخدامی اعلام کرده است جهت جذب هر نیرو در دولت در هر ماه حدود ۲.۵ میلیون تومان هزینه می شود.

واژه های کلیدی: میلیون | دریافتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs