حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار حوادث التماس‌های یک متجاوز در دادگاه جنایی

پسر موتورسواری که در اقدامی عجیب، دختر نوجوان را به داخل هوا آب هل ‌داد و به او تجاوز کرد، صبح دیروز در جلسه دادگاه به پای شاکی افتاد تا او را ببخشد. این پسر با

التماس های یک متجاوز در دادگاه جنایی

عبارات مهم : پزشکی

پسر موتورسواری که در اقدامی عجیب، دختر نوجوان را به داخل هوا آب هل داد و به او تجاوز کرد، صبح دیروز در جلسه دادگاه به پای شاکی افتاد تا او را ببخشد. این پسر با حکم هیأت قضائی، به اعدام و زندان و شلاق محکوم شد. این درحالی است که متهم در تمام طول جلسه غیرعلنی دادگاه، جرم خود را انکار می کرد.

به گزارش شهروند؛ پانزدهم مردادماه امسال این پرونده پیش روی پلیس قرار گرفت. شاکی دختر ١٦ساله ای بود که به همراه پدرش به پلیس آگاهی رفت و از این پسر جوان شکایت کرد. او در تشریح ماجرا به پلیس گفت: «عصر بود. از مترو شهید باقری پیاده شدم تا به منزل مان بروم. به یکی از کوچه ها رفتم که ناگهان پسر موتورسواری سد راهم شد. به او اهمیتی ندادم ولی او ناگهان مرا به داخل هوا آب عمیق و بزرگی که در آن جا بود، هل داد. شوکه شده است بودم و می خواستم از هوا آب بیرون بیایم که پسر جوان خودش به داخل هوا آب آمد. در آن جا او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد از آن هم گوشی گوشی تلفن همراه و طلایم را دزدی کرد و متواری شد.»

با اعلام این شکایت عنوان در دستور کار ماموران قرار داده شد و تلاش جهت شناسایی و دستگیری پسر جوان شروع شد. درحالی که ماموران به دنبال ردی از این پسر بودند، بعد از گذشت سه روز، پدر شاکی بار دیگر با پلیس آگاهی تماس گرفت و گفت که این پسر را پیدا کرده هست. او در این باره به ماموران گفت: «از هنگامی که این اتفاق جهت دخترم افتاد، مرتب به مترو شهید باقری می رفتم و آن اطراف پرسه می زدم تا شاید ردی از این پسر پیدا کنم.

التماس‌های یک متجاوز در دادگاه جنایی

احتمال می دادم که شاید این پسر بار دیگر آن جا بیاید و به دنبال طعمه ای دیگر باشد. تا این که پسرجوانی را دیدم که در همان حوالی پرسه می زد. به او مشکوک شدم و او را خوب زیرنظر گرفتم. دیدم با موتور مزاحم یک زن شد. او تلاش کرد این زن را به داخل هوا آب بیندازد. جهت همین بلافاصله او را شناختم.» با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند و پسر ١٩ساله افغانستانی را بازداشت کردند. این پسر بلافاصله تحت بازجویی قرار داده شد و درنهایت به جرم خود اعتراف کرد. پرونده این پسر جهت پیگیری به شعبه ١١ دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

پسرجوان در نخستین جلسه تحقیقات خود در این شعبه ماجرای تجاوز به دختر ١٦ساله را تشریح کرد. وی درحالی به جرمش اعتراف کرد که هنوز جوابیه پزشکی قانونی به دست قضات دادگاه نرسیده بود تا این که نظریه پزشکی قانونی به دست قضات رسید که تجاوز را تأیید می کرد. این درحالی بود که دو دختر جوان دیگر نیز با مراجعه به دادگاه شکایت مشابهی را از این پسر افغانستانی مطرح کردند. با زیاد کردن شاکیان این پرونده، آنها نیز به پزشکی قانونی معرفی شدند ولی پزشکی قانونی عنوان تجاوز را تأیید نکرد. بنابراین متهم صبح دیروز در شعبه ١١ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام تجاوز به دختر نوجوان محاکمه شد. در ابتدای این جلسه که پشت درهای بسته و به ریاست قاضی متین راسخ برگزار شد، نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و جهت متهم تقاضای مجازات قانونی کرد.

پسر موتورسواری که در اقدامی عجیب، دختر نوجوان را به داخل هوا آب هل ‌داد و به او تجاوز کرد، صبح دیروز در جلسه دادگاه به پای شاکی افتاد تا او را ببخشد. این پسر با

پس از آن شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و از دادگاه خواست تا مجازات قانونی را جهت متهم در نظر بگیرند. در ادامه متهم در جایگاه ایستاد و جرم خود را انکار کرد. او به هیأت قضائی گفت: «قبول دارم که این دختر را به داخل هوا آب انداختم، ولی قصدم فقط دزدی بود. من او را مورد آزار و اذیت قرار ندادم. فقط می خواستم از او دزدی کنم، چون مقاومت کرد کمی کتکش زدم، ولی هیچ تجاوزی در کار نبوده است.»

این صحبت ها درحالی مطرح شد که پزشکی قانونی عنوان تجاوز را تأیید کرده هست. متهم درحالی جرم خود را انکار کرد که در آخر جلسه به پای شاکی و خانواده اش افتاد و از آنها خواست تا او را ببخشند، ولی شاکی از شکایت خود صرف نظر نکرد. مادر این دختر نوجوان درحالی که اشک می ریخت، گفت: «٦ماه است که این اتفاق جهت دخترم افتاده هست. در این مدت یک روز خوش نداشته ایم. دخترم افسرده شده. مرتب گریه می کند. کابوس می بیند. من یک مادرم، پابه پای دخترم می نشینم و گریه می کنم. هرچه با او صحبت می کنم، فایده ای ندارد. حال خوبی ندارد. این اتفاق را نمی تواند فراموش کند. او آن روز از منزل دوستش برمی گشت. خودش هم می گوید هنوز هم نمی توانم باور کنم که در خیابان و در برابر مترو چنین بلایی سرم آمده باشد. دخترم نه بی احتیاطی کرده، نه سوار ماشین شده، در خیابان درحال برگشت به منزل بوده که دچار چنین اتفاقی شده است هست. جهت همین حاضر به گذشت نمی شویم.»

دختر نوجوان نیز که اشک می ریخت، گفت: «چطور می شود که در خیابان راه بروی و کسی آن هم کنار اتوبان تو را داخل هوا آب بیندازد و تجاوز کند. من ٦ماه است که حتی یک لحظه هم این صحنه از جلوی چشمانم دور نمی شود. آسیب معنوی که از این اتفاق به من وارد شده، خیلی زیاد است و هرگز راضی به بعد گرفتن شکایتم نیستم.» در آخر نیز هیأت قضائی وارد شور شدند، متهم را به اتهام دزدی و تجاوز به ١٠ سال زندان و اعدام محکوم کردند.

التماس‌های یک متجاوز در دادگاه جنایی

واژه های کلیدی: پزشکی | دادگاه | قانونی | نوجوان | تجاوز به دختر | ماجرای تجاوز به دختر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs