حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار حوادث سارق حرفه‌ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جیب‌بر حرفه‌ای ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی خبر داد.

سارق حرفه‌ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

سارق حرفه ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جیب بر حرفه ای ایستگاه های مترو و بی آرتی خبر داد.

به گزارش ایسنا، در پی وقوع دزدی های مشابه به شیوه جیب بری در پایانه ایستگاه های مترو شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاص در ساعت های شلوغی داخل ایستگاه های پرتردد ، عنوان جهت بررسی در دستور کار اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و آخر در ساعت هشت صبح روز هشتم خرداد ماه کارآگاهان اداره هفدهم که به صورت نامحسوس در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) حضور داشتند ، متوجه حرکات مشکوک فردی بر روی سکوی تجریش شدند که با انجام مواظبت نامحسوس این فرد نشان داد که وی در هنگام هجوم مسافران جهت سوار شدن به قطار، ابتدا به آنها نزدیک شده است ولی در ادامه از سوار شدن به قطار خودداری می کند.

سارق حرفه‌ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

مراقبت نامحسوس این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد تا آخر در ایستگاه مترو دروازه دولت و دقیقا در وقت دزدی گوشی گوشی یکی از مسافران، به وسیله کارآگاهان دستگیر و در همان بازرسی اولیه تعداد دو عدد گوشی گوشی از وی کشف و ضبط شد.

متهم که خودش را کیان متولد 1363 معرفی کرده بود، از همان لحظه اول دستگیری همراه با درگیری با کارآگاهان، منکر هرگونه دزدی بود و مدعی شد که در یک رستوران در محدوه خیابان انقلاب کار می کند؛ این در حالی بود که با شناسایی مالک نخستین گوشی گوشی و حضور این شخص در اداره هفدهم پلیس آگاهی مشخص شد که گوشی تلفن همراهش به شیوه جیب بری و در ایستگاه مترو دزدی شده است است.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جیب‌بر حرفه‌ای ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی خبر داد.

صاحب گوشی گوشی در خصوص نحوه دزدی گوشی تلفن همراهش به کارآگاهان گفت: از ایستگاه صادقیه به سمت ایستگاه امام خمینی سوار قطار شدم. در ایستگاه امام خمینی خط عوض کرده و به مقصد ایستگاه مفتح مجددا سوار قطار شدم و تا آنزمان گوشی گوشی داخل جیبم بود ولی در وقت خروج از مترو متوجه دزدی گوشی گوشی خود شدم.

در خصوص گوشی گوشی دوم نیز متهم در بیانات اولیه مدعی بود که گوشی متعلق به خواهرش است ولی با شناسایی و حضور مالک گوشی در اداره هفدهم مشخص شد که گوشی گوشی دوم نیز دقیقا به شیوه جیب بری و در ایستگاه مترو دزدی شده است است .

با وجود شناسایی دو مالباخته ای که هر دو نفر آنها در ایستگاه های مترو مورد دزدی گوشی گوشی قرار گرفته بودند، متهم همچنان منکر هرگونه ارتکاب دزدی شد که لذا در ادامه تحقیقات پلیسی و در شرایطی که متهم منکر هرگونه داشتن سابقه دستگیری بود، کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی ضمن شناسایی هویت واقعی وی به نام کیانوش و در بررسی سوابقش اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمان سابقه داری است که پیش از این به اتهام ارتکاب موادمخدر در سال 1383 و ارتکاب دزدی در سال 1393 دستگیر و روانه زندان شده است است .

سارق حرفه‌ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه داوود فـرد، معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه پیگیری به پرونده و به منظور شناسایی دیگر شکات و مالباختگانی که به وسیله متهم مورد دزدی قرار گرفته اند، هماهنگی های مورد نیاز قضایی انجام و بنا به دستور بازپرس شعبه دوازدهم دادسرای ناحیه 12 پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان صادر شده است است.

داوودفرد از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده است اند خواست تا جهت پیگیری شکایات خود به اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جیب‌بر حرفه‌ای ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی خبر داد.

وی همچنین با هشدار به شهروندان گفت: مراکز پرتردد نظیر ایستگاه های مترو و اتوبوس مکان های مناسبی جهت انجام دزدی به شیوه جیب بری است و شهروندان در هنگام تردد در این مراکز باید مواظبت بیشتری از محتویات جیب و کیف های خود داشته باشند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | شناسایی | ایستگاه | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs