حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی چه موانعی در برابر جنگ پایتخت کشور عزیزمان ایران و ریاض وجود دارد؟ ، ا

ولی عهد سعودی بر این عقیده است که باید جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران آماده شود. از این رو، به همه دولتها در مورد کشور عزیزمان ایران هشدار می دهد، ولی اغلب او

چه موانعی در برابر جنگ پایتخت کشور عزیزمان ایران و ریاض وجود دارد؟ ، ا

اگر بین کشور عزیزمان ایران و عربستان جنگ شود، روسیه در کنار پایتخت کشور عزیزمان ایران می ایستد / چه موانعی در برابر جنگ پایتخت کشور عزیزمان ایران و ریاض وجود دارد؟

عبارات مهم : ایران

ولی عهد سعودی بر این عقیده است که باید جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران آماده شود. از این رو، به همه دولتها در مورد کشور عزیزمان ایران هشدار می دهد، ولی اغلب او را صادق نمی دانند.

گریگوری اساتریان، تحلیلگر سیاسی و کارشناس سیاست های ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه در روزنامه روسی وزگلیاد در مورد «تهدید خواندن» کشور عزیزمان ایران به وسیله ولی عهد سعودی نوشت: ولی عهد سعودی بر این عقیده است که باید جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران آماده شود. از این رو، به همه دولتها در مورد کشور عزیزمان ایران هشدار می دهد، ولی اغلب او را صادق نمی دانند.

به گزارش «انتخاب»؛ این روزنامه روسی در ادامه آورده است: عوامل زیادی است که جنگ بزرگ خاورمیانه را تبدیل به واقعیتی نزدیک می کند؛ منطقه در معرض مقابله بین وهابیت و تشیع قرار دارد؛ مقابله ژئو استراتژیک بین این دو حتمی است و این مقابله در مورد دو اقتصاد در حال مسابقه با یکدیگر در منطقه است.

چه موانعی در برابر جنگ پایتخت کشور عزیزمان ایران و ریاض وجود دارد؟ ، ا

اعلام بن سلمان بعد از سفر دو هفته ای اش به ایالات متحده صورت گرفت.در سفر تاریخی ترامپ به ریاض معامله سلاحی به ارزش 110 میلیارد دلار بین این دو امضا شد. بدیهی است که نیاز سعودیها به بروزترین انواع اسلحه نه جهت مبارزه با داعش یا القاعده، بلکه جهت مبارزه با کشور عزیزمان ایران هست، آیا که سعودیها به زعم خود دشمنی جز کشور عزیزمان ایران ندارند.

تنها مانع در نگرفتن نزاع مسلح مستقیم بین اعراب سعودی و ایرانی ها تا کنون، نبود مرزهای زمینی یکسان بین این دو و غیاب تدبیر نظامی و روحیه دلیری نزد سعودیهاست؛ که علاقه ای ندارند زندگی با ارزش خود را در معرض خطر قرار دهند! علاوه بر اینکه جنگ بین دو دولتی که تعداد جمعیت آنها روی هم رفته بیش از 100 میلیون نفر هست، بسیار خطرناک به نظر می رسد.

ولی عهد سعودی بر این عقیده است که باید جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران آماده شود. از این رو، به همه دولتها در مورد کشور عزیزمان ایران هشدار می دهد، ولی اغلب او

چنین نبردی در صورت وقوع تمام کشورهای دنیا اسلام را در بر می گیرد و هیچ یک را در حاشیه باقی نگاه نمی دارد. ایالات متحده قطعا از سعودیها حمایت می کند و روسیه و چین نیز در کنار کشور عزیزمان ایران می ایستند.بنابراین، نمی توان این جنگ را جنگی منطقه ای دانست، بلکه صحبت از یک جنگ جهانی فراگیر است.

سیاسیون در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ریاض ترجیح می دهند در سرزمینی غیر از خاکهای خود به مقابله با هم بپردازند، و عالی ترین مثال جهت چنین میدانی، سوریه است.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | مقابله | ایرانی | ایالات متحده | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs