حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی به دنبال تشکیل ائتلافی گسترده علیه کشور عزیزمان ایران هستیم / سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه و بی‌اساس واشنگتن علیه کشورمان، گفت: آمریکا به دنبال تشکیل ائتلافی متشکل از کشورهای متفاوت از سراسر دنیا

به دنبال تشکیل ائتلافی گسترده علیه کشور عزیزمان ایران هستیم / سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: به دنبال تشکیل ائتلافی گسترده علیه کشور عزیزمان ایران هستیم

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه و بی اساس واشنگتن علیه کشورمان، گفت: آمریکا به دنبال تشکیل ائتلافی متشکل از کشورهای متفاوت از سراسر دنیا جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران است.

به گزارش ایسنا، هیتر نائورت سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روز پنج شنبه خود در پاسخ به سوالی راجع به تصمیم بعضی شرکت های اروپایی جهت توقف تجارت با کشور عزیزمان ایران و اینکه آیا آمریکا استثنایی جهت این شرکت ها در نظر می گیرد؟ گفت: این شرکت ها وقت دارند تا فعالیت های خود را کم کردن دهند و تصمیم بگیرند می خواهند با کشور عزیزمان ایران تجارت کنند یا نه. این دولت (آمریکا) همواره نسبت به نگرانی هایش راجع به فعالیت های بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران براق بوده است.

به دنبال تشکیل ائتلافی گسترده علیه کشور عزیزمان ایران هستیم / سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه آمریکا، نائورت در ادامه ادعاهای خود گفت: آمریکا به مشکل تلاش می کند تا ائتلافی را متشکل از بسیاری از کشورهای سراسر دنیا ایجاد کند که نشانه آن، نگاه کردن به کشور عزیزمان ایران از دریچه ای واقع بینانه تر و نه فقط از دریچه توافق هسته ای است آیا که فعالیت های بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران نه تنها تهدیدی علیه منطقه، بلکه تهدیدی علیه دنیا است.

وی با ادعای اینکه آمریکا در کنار مردم کشور عزیزمان ایران ایستاده هست، گفت که وزیر امور خارجه کشورش به همین جهت تماس های متعددی را با همتایان خود از کشورهای متفاوت انجام داده تا راجع به نگرانی های واشنگتن نسبت به فعالیت های کشور عزیزمان ایران و اولویت سیاست خارجی اش جهت پیگیری به این مساله مشورت کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه و بی‌اساس واشنگتن علیه کشورمان، گفت: آمریکا به دنبال تشکیل ائتلافی متشکل از کشورهای متفاوت از سراسر دنیا

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا همچنین با تکیه بر ادعاهای بی اساس و نخ نمای واشنگتن علیه ایران، گفت: کشورهایی که با آنها گفت وگو داشته ایم نسبت به تهدیدی که کشور عزیزمان ایران علیه ارزش ایجاد می کند مطلع هستند و ما به دنبال دیدارها و مشورت های زیاد با آنها در این زمینه هستیم.

به گزارش ایسنا، آمریکا تحت رهبری رژیم صهیونیستی در حالی همواره کشور عزیزمان ایران را به دست داشتن در فعالیت های بی ثبات کننده و دخالت در امور کشورهای منطقه متهم می کند که سیاست های جنگ طلبانه و مداخله جویانه واشنگتن و متحدانش به خاص در خاورمیانه مهم ترین عامل ناآرامی، جنگ و بی ثباتی در این منطقه است ولی مقامات این کشور تلاش می کنند با تکرار این ادعاهای بی اساس و خصمانه کشورمان را جهت تمام پرسشها منطقه مقصر جلوه دهند.

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | آمریکا | واشنگتن | وزارت خارجه | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه | وزارت امور خارجه آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs