حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

احسان علیخانی در برنامه «خندوانه» در مورد این که مهدی توتونچی گزارشگر اعزامی به المپیک ریو در برنامه‌ای زنده خبر از فوت او داد گفت: «ماجرا تقصیر او نبود فقط ای

روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

عبارات مهم : ستاره

احسان علیخانی در برنامه «خندوانه» در مورد این که مهدی توتونچی گزارشگر اعزامی به المپیک ریو در برنامه ای زنده خبر از فوت او داد گفت: «ماجرا تقصیر او نبود فقط ای کاش پیش از اعلام خبر روی آنتن زنده، از پایتخت کشور عزیزمان ایران استعلام می کرد!»

به گزارش خبرآنلاین، شامگاه سه شنبه 12 اردیبهشت احسان علیخانی به مناسبت پانصدمین قسمت از برنامه «خندوانه» مهمان رامبد جوان شد.

روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

او در پاسخ به پرسش رامبد جوان که از حاشیه های برنامه «سه ستاره» پرسید گفت: «فضای «سه ستاره» فضایی رسمی و آکادمیک نیست و فقط یک نظرسنجی هست. روی حرفم با کسانی است که همه چیز را خیلی جدی می گیرند؛ باور کنید رویکرد «سه ستاره» مردمی است و این طور نیست که با گزینش شدن یا نشدن، حکمی قطعی در مورد چیزی صادر شود!»

در ادامه رامبد جوان به جک هایی اشاره کرد که در مورد احسان علیخانی و اجرای او در برنامه «ماه عسل» ساخته اند و تعدادی از آن ها را خواند.

احسان علیخانی در برنامه «خندوانه» در مورد این که مهدی توتونچی گزارشگر اعزامی به المپیک ریو در برنامه‌ای زنده خبر از فوت او داد گفت: «ماجرا تقصیر او نبود فقط ای

تابستان سال گذشته بود که مهدی توتونچی یکی از گزارشگران اعزامی شبکه ورزش به المپیک ریو در برنامه ای زنده خبر از فوت احسان علیخانی داد. علیخانی در این مورد گفت: «ماجرا کاملا هم تقصیر مهدی توتونچی نبود فقط ای کاش پیش از اعلام خبر روی آنتن زنده، از پایتخت کشور عزیزمان ایران استعلام می کرد! آن روز من در دفترم بودم، مدتی کار کردم و خوابم برد. با صدای یکی از فرزند ها بیدار شدم که داشت بلند بلند می گفت باور کنید زنده است! همین جا خوابیده! موبایلم را که نگاه کردم دیدم به جز تعداد زیادی تماس از دست رفته، عادل فردوسی پور هم همین طور مسلسل وار در حال گرفتن شماره ام است! جواب که دادم با حالتی عجیب پرسید خوبی؟! گفتم خوبم! و او شروع کرد به داد و بیداد با کسانی که آن طرف خط پیشش بودند… تا ساعت ها بعدش فقط جواب تلفن می دادم از مادر و خواهر و خاله بگیرید تا دوست و آشنا.»

در ادامه رامبد جوان باز هم به خواندن جک هایی پرداخت که جهت احسان علیخانی ساخته اند که اکثرشان در مورد بغض های او در «ماه عسل» یا به گریه انداختن مهمان هایش بود، مثل؛ «پیغام گیر احسان علیخانی؛ لطفا بعد از شنیدن صدای بغض پیغام بگذارید!» یا «احسان قبل از شروع برنامه هایش جلوی آینه؛ من بهتر بغض می کنم یا صابر ابر؟!»

علیخانی که طبق گفته خودش قصد دارد تهیه کنندگی سینما را تجربه کند در آخر به مجموعه اپیزودیک «دیوار شیشه ای» اشاره کرد که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:45 از شبکه اول سیما پخش می شود و براساس برنامه «ماه عسل» و اتفاقاتی که در آن رخ داده ساخته شده است هست.

روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

واژه های کلیدی: ستاره | برنامه | خندوانه | علیخانی | سه ستاره | رامبد جوان | احسان علیخانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs