حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (685)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

سلفی امیر مهدی ژوله و میمون کوچولویی که دیروز میهمان پشت صحنه سریال “گلشیفته” بود و به استوری همه بازیگران این سریال راه پیدا کرد. ممنون از امیرمهدی عزیز بابت راهنمایی بافایده اش.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

محسن یگانه در کنار حمید فرخ نژاد که به تماشای کنسرت او رفته بود. در ایام منتهی به ماه مبارک رمضان کنسرت ها به صورت فشرده در حد بلورِی در حال برگزاری هستند، طوری که انگار بعد ماه مبارک رمضان مردم تفریح دیگری پیدا میکنند و دیگر به کنسرت نمی روند!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

توئیتِ خوشحالِ ترانه علیدوستیِ فمنیست در تصویر العمل به قهرمانی دختران کاراته کا در آسیا. تبریک فراوان به این عزیزان و تبریک دوباره به فوتسالیست های قهرمان.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

مریم زن اگر معیار گزینش بازیگر جهت فیلم ها این چیزی باشد که شما گفته ای، یعنی میزان فعالیت در فضای مجازی، بعد شما خودت که بیست و چهاری در اینستاگرام موعظه میکنی باید پای ثابت همه فیلم ها باشی! معیار میزان فعالیت نیست، معیار کیفیت فعالیت و به طبع آن تعداد فالوئر فرد است!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

سلفی مانی رهنما II در کنار همسرش صبا راد. (چون با مانی رهنمای قبل از تجدید فراش هیچ سنخیتی ندارد)

یک سلفی هم با مهران امامیه بگیریم یک وقت ناراحت نشود!

جناب امامیه خیلی وقت است که بازیگری را کنار گذاشته اند و به بیزنس مدرسه داری مشغول هستند.

سیامک انصاری هم موفقیت بانوان فوتسالیت را با یک توئیت تبریک گفت.

نادر سلیمانی بالاخره بلایی که محمدحسین مهدویان در سکانسی از فیلم لاتاری بر سر او آورده بود، در مراسم خوش حالی تولد وی تلافی کرد! تبریک به کارگردان جوان و باسواد سینمای کشورمان.

علی آقا دایی هم موفقیت تیم ملی فوتسال بانوان را تبریک گفت.

عرفان جان حالا که معروف شده است ای، بیا و خودت را مثل خیلی ها با خود خاص پنداری های عجیب، سوژه نکن. این راهی را که شما شروع کرده ای خیلی ها ته دیگش را هم خورده اند.

توضیحات محسن افشانی در مورد هجمه اتهاماتی که در این چند روز بر سر ماجرای حلما و پول ها واریزی به حسابش به وی وارد شده است است.

دیروز روز پدر بود و امروز هم روز مادر! کلا دل بخواهی و عشقی جهت ایام اسم می گذاریم.

افشین سنگ چاپ به همراه خانواده در یک مراسم خوش حالی خیریه در حمایت از حیوانات بی پناه. در این تصویر ما که هیچ حیوانی نمی بینیم.

بهناز جعفری و مرضیه رضایی بازیگران فیلم سینمایی “سه رخ” ساخته جعفر پناهی، در غیاب کارگردان در مراسم فرش قرمز این فیلم حاضر شدند. گریم و لباس عجیب زن رضایی هم اتفاقی قابل آینده نگری بود و رفته رفته داریم به این نوع پوشش در مراسم های بین المللی عادت می کنیم.

والا فرقی نمیکند اشوان جان. دوست داری بخوان، همه عالم دارند موزیک بیرون میدهند، تو که حداقل صدایت خوب است آیا ندهی.

پست بابک صحرایی در غم فراق و درد دلتنگی استاد ناصر چشم آذر. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

بهنوش بختیاری به وین پایتخت اتریش رفته هست، یکی از زیباترین شهر های اروپا. در جایی که هیچ کسی با عینک عجیب او کاری ندارد.

آرمان گرشاسبی و گروه چارتار گرفتار دردی آشنا شده است اند، دردی که پیش از آن ها خیلی های دیگر گرفتارش شده است بودند. درخشیدن، محبوب شدن، عدم تکرار موفقیت، عدم توانایی در تولید آثار ماندگار، کمرنگ شدن و فراموش گشتن. چارتار هم به آخر رسیده و جهت حیات دوباره نیاز به یک شوک بسیار نیرومند دارد که بعید میدانم از دست هنروران آن بر بیاید.

نوید محمدزاده بالاخره به ژست مناسب جهت سلفی گرفتن دست پیدا کرد.

اندیشه زن کبوتر صلح را اینطوری گرفته ای مراقب باش کف دستت صلح پراکنی نکند.

رز رضوی هم به ایتالیا رفته و با بدسلیقگی محض این فواره را عالی ترین اثر رم جهت گرفتن تصویر دیده هست. شاید هم تورلیدرشان ناشی است.

مازیار فلاحی هم چند ماهی میشود که در کیف اوکراین هست. آمادگی رو به رو شدن با یک ترانه به زبان اوکراینی با صدای مازیار را داشته باشید.

رامین پرچمی و رفقای ریز و درشت اش.

کیانوش رستمی هم در حال خارجگردی است و این تصویر را با این خرچنگ خدابیامرز گرفته است.

دورهمی عوامل فیلم سینمایی “خجالت نکش” در کافه سینما آزادی. ساخته تازه رضا مقصودی که یک کمدی تلویزیونی خیلی معمولی است.

فکر کنم مرضیه رضایی فرش قرمز کن را با نمایش “خاله سوسکه” اشتباه گرفتهاست.

بهنام تقدیر را هم به لیست رد دادگانِ ناشی از شرایط مملکت اضافه می کنیم.

واقعا حیف ویو به این خوبی نبود که امیر عابدزاده به آن لطمه زده است؟

جشن فیلم های ایرانی استرالیا، جشنی من درآوردی که هر سال در سفارت استرالیا در کشور عزیزمان ایران برگزار مشیود. پژمان بازغی، مستانه مهاجر و هدی زین العابدین در این مراسم خوش حالی حضور داشتند. مستانه در تصویر های امروزِ فتوکال فیلم “سه رخ” که در مطلب فردا تقدیمتان خواهد شد، حضور داشت. یعنی از این مراسم مستقیما به فرودگاه رفته و بدون تاخیر با پرواز مستقیم به کن رسیده هست، در غیر این صورت چنین چیزی ممکن نیست!

کوروش تهامی و حامد بهداد و جوایزشان از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا. گویا اخیراً کوروش تهامی توانایی کنار آمدن با بلند شدن پیشانی اش را از دست داده است و مدام با دستمال سر در انظار ظاهر می شود.

بهنام بانی در کنار خواهر و خانواده خواهرش که به تماشای کنسرت وی رفته بودند. از محسن افشانی خواهشمندیم یک فراخوان بدهد تا پول جمع کنیم و جهت بهنام یک دست لباس دیگر بخریم، از پارسال تا امروز در تمامی اجرا ها همین را پوشیده است!

رادش و رادشک.

حامد کمیلی بازیگر کم کار این روز ها تصویری قدیمی از خود منتشر کرده تا از یاد هوادارانش نرود.

متاسفانه یکی از دوستان ناباب یک فیلم هالیوودی به نام “مالنا” به دست جواد کاظمیان رسانده اند و او را از پایه ویران کرده اند. خوب شد در دوران فوتبالش این اتفاق نیافتاد وگرنه لطمه قابل توجهی به پرسپولیس میخورد.

حمید هیراد این استوری را گذاشته که به عنوان نمونه دارد حین پرواز، شعر سرایی میکند. ما که دیوان آثار مولانا و وحشی را در تصویر نمی بینیم، بنابراین ادعای حمید کذب است.

زیبا کرمعلی بازیگر جوان فیلم لاتاری هم تولد آقای کارگردان را اینطوری تبریک گفت. کرمعلی پیش از بازیگری فرزند درسخوان بوده است و رتبه 8 کنکور سراسری رشته هنر را به دست آورده بود.

نکته عکس: کاپشن کوتاه را از روی پیراهن بلند نپوشید. خز است.

وقتی که نه لمینیت، نه براشینگ، نه کمپوزیت و نه سرامیک و پارکت دردی را دوا نکرد، یه آخرین راه چاره پناه بیاورید؛ به فتوشاپ!

علی اوجی در کنار گلاب آدینه در آخرین شب اجرای تئاتر شیر های خان بابا سلطنه که در وقت نخستین اجرایش دلار 3200 تومان بود.

این تصویر مربوط به یک جادوگر در حال کنترل یوفو ها نیست، بلکه کارن همایونفر است که دارد هنگ می نوازد.

سلفی مهسا کاشف بازیگر جوانی که در سریال “آنام” هنرنمایی کرده بود و گفتیم یک تصویر ازش بگذاریم جهت آرشیومان بد نیست.

من نمی خواهم به این فکر کنم که لیلا اوتادی خنده خود در این تصویر را به خنده خورشید تشبیه کرده هست. نمیخواهم باور کنم.

مطلب را با این تصویر پگاه آهنگرانی در حال فروختن عینک در زیر پل حافظ به آخر می بریم. ممنون از اینکه امروز هم در کنار ما بودید. تا فردا، یا حق.

اخبار فرهنگی و هنری – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | کنسرت | تلگرام | فعالیت | بازیگر | تصویری | مراسم ها | بازیگری | بازیگران | اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (685)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs