حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بخاطر طارمی و رامین رضاییان , افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس

در شرایطی که مسوولان کلوب به شدت نسبت به نحوه جدایی امید عالیشاه از این تیم ناراضی هستند، این بازیکن از علت جدایی‌اش پرده برداشت.

بخاطر طارمی و رامین رضاییان , افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس

افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس؛ بخاطر طارمی و رامین رضاییان

عبارات مهم : جدایی

در شرایطی که مسوولان کلوب به شدت نسبت به نحوه جدایی امید عالیشاه از این تیم ناراضی هستند، این بازیکن از علت جدایی اش پرده برداشت.

به گزارش ایلنا، امید عالیشاه، هافبک موفق سرخپوشان که در فصل گذشته بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز عهده دار بود، در نیم فصل لیگ شانزدهم مجبور به جدایی از جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ شد.

بخاطر طارمی و رامین رضاییان , افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس

هافبک شماره 2 سرخپوشان که به علت پرسشها مربوط به سربازی مجبور به جدایی از این تیم شده است بود، به شدت مورد هجمه این تیم قرار گرفته بود. مسوولان کلوب اعتقاد بودند که این بازیکن در ابتدای فصل صحبتی در خصوص سربازی اش نداشته است و با ترک ناگهانی ضربه جبران ناپذیری به کلوب زده و حتی او را خائن و بی تعصب نیز خواندند.

امید عالیشاه که در این مدت ترجیح داده بود سکوت اختیار کند، بالاخره در این خصوص صحبت کرد و اعلام کرد قرار بوده در ابتدای فصل راهی تراکتورسازی شود تا خدمت سربازی اش را پشت سر بگذارد ولی با توجه به اینکه مهدی طارمی و رامین رضاییان با ترک ناگهانی تیم راهی ترکیه شده است بودند، قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

در شرایطی که مسوولان کلوب به شدت نسبت به نحوه جدایی امید عالیشاه از این تیم ناراضی هستند، این بازیکن از علت جدایی‌اش پرده برداشت.

عالیشاه که عنوان کاپیتانی این تیم را به واسطه حضوری 4 ساله در پرسپولیس برعهده داشت، از تعصب بالای خود به تیم صحبت می کند و اینکه نمی خواسته در آن شرایط که طارمی و رضاییان تیم را ترک کرده اند، با حضور در تراکتورسازی پرسشها این تیم را زیاد کردن دهد. موضوعی که از سوی مسوولان پرسپولیس نادیده گرفته شد تا از او با لفظ عجیب بی تعصب یاد کنند. بازیکنی که می توانست در همان فصل با قراردادی یک و نیم میلیاردی راهی استقلال یا تراکتورسازی شود و هیچ مانعی در این راه جهت او وجود نداشت.

وی در خصوص اینکه آیا نمی توانسته با ادامه تحصیل به کار خود در این تیم نیز ادامه دهد گفت: من دو ترم مشروط شده است بودم و ترم سوم هم اخراج! واقعاً نه می توانستم سر کلاس ها حاضر شوم و نه در امتحانات شرکت کنم. به همین خاطر باید به خدمت سربازی می رفتم.

واژه های کلیدی: جدایی | سربازی | رضاییان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | تراکتورسازی | امید عالیشاه | رامین رضاییان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs