حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری‌شان را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان است. 

همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

کرانچار: همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی ها است

عبارات مهم : سپاهان

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری ارزش را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان هست.

به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری جام حذفی از مرحله یک شانزدهم اظهار کرد: من متعجبم که آیا سرمربی حریف در این نشست خبری شرکت نکرد. هر مربی که در لیگ فعالیت می کند موظف است در نشست های خبری شرکت کند لیکن با این کار به هواداران و بازیکنانش احترام می گذارد و این گونه هواداران با افکار این مربی آشنا می شوند. من اعتقاد دارم که من و شما شرکای کاری هستیم و موظفیم که به هواداران اطلاع رسانی کنیم.

همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

وی ادامه داد: عصبی هستم. اتفاق چهار سال پیش در آبادان را فراموش نمی کنم و فردا (پنج شنبه) با تمام قدرت به مصاف نفت آبادان می رویم. الان وقت جبران فراهم شده است و اعتقاد دارم قدرت سپاهان فراتر از صنعت نفت هست. دوست داریم ثابت کنیم که می توانیم این جام را بگیریم و به غیر از آقایی و پورقاز که به علت حضور در تیم ملی در تمرین ها نبودند، تیم بدون مسئله در این وقفه ای که ایجاد شد کار کرد و امیدوارم با یک بازی خوب و نتیجه ی خوب تر بتوانیم هواداران را شاد کنیم.

کرانچار در پاسخ به این پرسش که کمالوند عنوان کرده با تیم دومش شرکت خواهد کرد ادامه داد: هر کس حق دارد تیمش را به نحوی که دوست دارد ارنج کند و تا جایی که تجربه من نشان می دهد، هر تیمی با عالی ترین ارنج داخل زمین می آید و اعتقاد دارم کمالوند با پرقدرت ترین تیمش پا به زمین می گذارد. البته سپاهان پرقدرت تر ظاهر خواهد شد تا هرگز این تیم ما را غافلگیر کند. هواداران ما را حمایت کردند و امیدوارم فردا بردی را به نام سپاهان رقم بزنیم.

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری‌شان را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان است. 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که برخوردش با بی انضباطی نویدکیا چیست گفت: بی نظمی در کار نبوده هست. این بازیکن کمی غافلگیر شده است البته خودش اعتقاد دارد به عالی ترین نحو بازی نکرده هست. کمی به لحاظ معنوی و روانی به او برخورده بود. با او صحبت کردم. او اوضاع را پذیرفت و از من خواهش کرد که به وی استراحت بدهم. در واقع او با اجازه من به تمرین ها نیامد. کمی افکارش را جمع کرد و در مورد تصمیمش زیاد فکر کرد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درخصوص علی کریمی نیز عنوان کرد: از سه ماه پیش مدام با وی صحبت کردیم و هم من و هم کلوب علاقه زیادی به حضورش در تیم داشتیم. من او را می شناسم و در دیناموزاگرب نیز خودم او را پذیرفتم ولی الان نمی دانم آیا این همه کش و قوس می دهد. ما در حال از دست دادن وقت هستیم. نمی دانم چه دلایلی دارد که این قدر منتظر مانده هست. امیدوارم حداقل جلوی فولاد این جا باشد. البته در اردوی تیم ملی با او صحبت کردیم و موافق حضور در سپاهان بود. همه ما منتظر علی کریمی هستیم.

کرانچار راجع به وقفه ایجاد شده است در لیگ و این که آیا توانسته برنامه های خود را در این تعطیلات پیاده کند، افزود: با تیم ملی دانشجویان بازی خوبی داشتیم. برنامه هایمان را اجرا کردیم. امیدوارم بعد از وقفه بتوانیم امتیازها را جمع کنیم و گامی رو به جلو برداریم لیکن اعتقاد دارم نتیجه های ما تاکنون مناسب با آن چه انتظار داشتیم نبوده است.

همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

وی راجع به رافائل نیز گفت: این بازیکن آماده بازی فردا هست. البته مشخص نیست که از ابتدا بازی می کند یا اواسط بازی به میدان می رود. او در برابر پارس جنوبی خودش را خوب نشان نداد ولی الان آمادگی خوبی دارد. رافائل بسیار فعال است و حرفه ای واکنش‌ها می کند.

سرمربی سپاهان راجع به مروان حسین و احتمال خستگی وی گفت: مروان سر حال هست. او با تیم هماهنگ شده است و در بازی با تیم دانشجویان نشان داد ارزش های خودش را دارد و فردا نیز از شروع بازی در تیم خواهد بود.

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری‌شان را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان است. 

کرانچار درخصوص بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان افزود: از دقیقه اول به حریف فشار می آوریم و قدرت مان را به حریف نشان می دهیم. تیم ما تا 30 متری دروازه حریف جلو می رود و خوب کار می کند و تنها ضربه آخر می ماند. تاکید ما این است که فردا بازیکنان، برتری ارزش را نشان دهند که البته قدرت سپاهان فراتر از نفت آبادان هست. ما اصرار به ارسال توپ بلند نداریم ولی با آمدن مروان حسین دوباره این امکان جهت ما فراهم شده است هست. امیدوارم مروان نیز بتواند مانند پریرا، توکای و سزار عملکرد خوب خودش را نشان دهد و در روند بازی موثر باشد.

وی در آخر گفت: جام حذفی جام شگفتی ها است و من چهار سال پیش با این شگفتی مواجه شدم. فردا اجازه نمی دهم که این گونه شود.

همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

واژه های کلیدی: سپاهان | آبادان | علی کریمی | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs