حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

سوال ۳۰ نماینده از وزیر اطلاعات راجع به بازداشت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی

سوال ۳۰ نماینده از وزیر اطلاعات راجع به بازداشت ادمین‌های ۵ کانال تلگرامی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد. سوال ۳۰ نماینده از وزیر اطلاعات راجع به بازد..

ادامه مطلب

خوشحالی در کن با لِرد ایرانی

فیلم «لِرد» ساخته محمد رسول اف، جایزه عالی ترین فیلم بخش «نوعی نگاه» جشنواره امسال کن را دریافت کرد؛ خبری که می تواند باعث خوشحالي سازندگان و بازیگر..

ادامه مطلب

تبدیل سیگنال های مغزی به حرکت با کمک یک دستگاه تازه

محققان آمریکایی دستگاه جدیدی اختراع کرده اند که سیگنال های مغزی را می خواند و به حرکت تبدیل می کند. تبدیل سیگنال های مغزی به حرکت با کمک یک دس..

ادامه مطلب

داشتن «احساس جوانی» طول عمر را زیاد کردن می دهد

محققان دانشگاه کالج لندن می گویند این جمله که «شما همانقدر که احساس می کنید پیر هستید» تا حدودی صحت دارد. داشتن «احساس جوانی» طول عمر را زیاد کرد..

ادامه مطلب

دستگیری سارق در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، سرقت میلیونی از زن ایرانی در ترکیه

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی‌اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دست..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع دریافت «گواهینامه بدون تعیین وظیفه سربازی»

«دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین وظیفه سربازی» مصوبه مجلس شورای اسلامی در آخرهای سال 94 هست، ولی تا کنون در کش‌وقوس‌های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی ..

ادامه مطلب

عکس + قاچاقچی بسته‌‌های تریاک را بلعید

فرمانده انتظامی شهرستان زابل از کشف یک کیلو و ۵۳ گرم تریاک از معده یک قاچاقچی سابقه‌دار خبر داد. قاچاقچی بسته های تریاک را بلعید+عکس عبارات مه..

ادامه مطلب

شروع تصویر‌برداری سریال از شیرگاه مازندران ، پایتخت ۵ دوشنبه کلید می‌خورد

فصل پنجم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری این هفته در منطقه شیرگاه استان مازندران برابر دوربین می‌رود. پایت..

ادامه مطلب

روایت احسان علیخانی از اعلام خبر فوتش

احسان علیخانی در برنامه «خندوانه» در مورد این که مهدی توتونچی گزارشگر اعزامی به المپیک ریو در برنامه‌ای زنده خبر از فوت او داد گفت: «ماجرا تقصیر او نبود فقط ا..

ادامه مطلب