حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

بالاترین حقوق را کدام مدیران می‌گیرند؟

بررسی حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۵، از این حکایت دارد که مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند.  بالاترین حقوق..

ادامه مطلب

شجاعیان امروز استقلالی می‌شود

با اعلام مالک کلوب گسترش فولاد انتقال داریوش شجاعیان به استقلال قطعی هست؛ زنوزی همچنین از علت پرسپولیسی نشدن این ستاره پرده برداشت. شجاعیان امروز ا..

ادامه مطلب

ولاسکو یک امتیاز گرفت ، پیروزی سخت تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر آرژانتین

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین بازی خود در هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی به مصاف آرژانتین رفت و برابر این تیم به مشکل ۳ بر ۲ پیروز شد. این د..

ادامه مطلب

بیانیه روابط عمومی مجلس شورای اسلامی راجع به اتفاق تروریستی روز چهارشنبه پایتخت کشور عزیزمان ایران

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای با اشاره به اتفاق تروریستی امروز (چهارشنبه) در مجلس که منجر به شهادت ۱۲ نفر و مجروح شدن ۴۲ نفر شد، بیان کرد که ترور..

ادامه مطلب

رای هیات حل اختلاف وزارت کشور به زیاد کردن 10 درصدی قیمت کرایه‌ها

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن حداکثر 10 درصدی قیمت کرایه حمل و نقل عمومی در سه بخش اتوبوس، مترو و تاکسی و اجرای این زیاد کردن د..

ادامه مطلب

سارق حرفه‌ای در زیرزمین پایتخت کشور عزیزمان ایران به دام افتاد

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جیب‌بر حرفه‌ای ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی خبر داد. سارق ..

ادامه مطلب

خاموش کن کولرو!

در حاشیه گرمای تابستان و کم آبی، نعیم تدین این کارتون را در کانال خط خطی منتشر کرد. خاموش کن کولرو! عبارات مهم : اخبار در حاشی..

ادامه مطلب

در هیچ ائتلاف علیه کشور عزیزمان ایران عضو نمی‌شویم / پاکستان

یک دیپلمات ارشد پاکستانی می‌گوید اسلام‌آباد به رغم داشتن ارتباط نزدیک با کشورهای عربی حاشیه جنوبی خلیج‌فارس و داشتن پیمان نظامی با عربستان، موافق مواض..

ادامه مطلب

اسد مرتکب اشتباهاتی شد ولی آیا مخالفان آن فرشته هستند؟/ از بشار اسد دفاع نمی ک

رئیس جمهور روسیه با اشاره به اینکه در صدد دفاع از شخص “بشار اسد” مدیر جمهور سوریه نیست گفت: ما نمی خواهیم اوضاع سوریه مانند اوضاع لیبی، سومالی ی..

ادامه مطلب