حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

دسترسی ترامپ به کدهای هسته‌ای وحشتناک است / رئیس پیشین اطلاعات ملی آمریکا

رییس پیشین اطلاعات ملی آمریکا هشدار داده است که دسترسی ترامپ به کدهای پرتاب تسلیحات هسته‌ای وحشتناک است. رئیس پیشین اطلاعات ملی آمریکا: دسترس..

ادامه مطلب

کادرسازی سیاسی نشود، در آینده با بحران روبرو می‌شویم / عارف

جریان اصلاحات اشتباهات را با شهامت می‌پذیرد | احزاب از توانمندسازی جوانان غافل شده‌اند عارف:کادرسازی سیاسی نشود، در آینده با بحران روبرو می شویم ع..

ادامه مطلب

اگر مانع نمی‌شدند همه ثروت‌ها را تقسیم می‌کردم! / احمدی نژاد

محمود احمدی‌نژاد همچنان به دنبال تطهیر خود از اتهاماتی است که از سوی دادستان دیوان محاسبات علیه او اعلام شد. احمدی نژاد:اگر مانع نمی شدند ه..

ادامه مطلب

دستمال گردن معروف هدیه علیرضا نیکخواه به موزه دورهمی ، همکلاسی بودن بازیگر پنچری با دخترش

برنامه شب گذشته دورهمی با میزبانی از علیرضا نیکخواه بازیگر تلویزیون به روی آنتن رفت.  همکلاسی بودن بازیگر پنچری با دخترش/ دستمال گردن معروف هدیه..

ادامه مطلب

چقدر اسکناس دست مردم می‌چرخد؟

در حال حاضر حدود ۳۴۰۰ میلیارد تومان مجموع اسکناس و سکه‌ای است که در دست مردم بوده و در حال گردش است.  چقدر اسکناس دست مردم می چرخد؟ ..

ادامه مطلب

بخاطر طارمی و رامین رضاییان , افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس

در شرایطی که مسوولان کلوب به شدت نسبت به نحوه جدایی امید عالیشاه از این تیم ناراضی هستند، این بازیکن از علت جدایی‌اش پرده برداشت. افشاگر..

ادامه مطلب

اتفاق عجیب در اینستاگرام آزاده نامداری!

ایران | اتفاق عجیب | اینستاگرام | آزاده نامداری | اینستاگرام آزاده نامداری | اخبار فرهنگی و هنری اتفاق عجیب در اینستاگرام آزاده نامداری! عبارات..

ادامه مطلب

نسخه تایید شده است به وسیله فرمانداری با نسخه نهایی در صحن تفاوت داشت ، دستکاری در بودجه ۹۶ شهرداری تهران

رییس کمیته فرهنگی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در آخرین روزهای فعالیت رسمی به عنوان نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در شورای شهر،..

ادامه مطلب