حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

آخرین قیمت ها از بازار طلا و سکه

قیمت‌های طلا و سکه در بازار امروز نسبت به روز گذشته افزایشی شده است ولی نسبت به صبحگاه امروز مقداری کم کردن را در پیش گرفته است.  آخرین قیمت..

ادامه مطلب

پرواز قیمت مرغ به سوی کانال ۱۰ هزار تومانی

قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم جهت مصرف کننده به ۱۰ هزار تومان نزدیک شد و رکودی کم سابقه را از خود به جای گذاشت. پرواز قیمت مرغ به سوی کانال ۱۰ هز..

ادامه مطلب

دلار همچنان ۴۲۰۰ تومان ، یورو حدود ۲۰ تومان گران شد

بانک مرکزی قیمت ۳۹ ارز را جهت امروز اعلام کرد که براساس آن قیمت ۱۵ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه زیاد کردن و قیمت ۱۵ واحد پولی دیگر ک..

ادامه مطلب

آخرین آمار تعداد بیکاران در کشور

ضرورت شناسایی مشاغل تازه خانگی، اعلام قیمت بیکاری پاییز، مخالفت با واریز منابع درمانی تامین اجتماعی به خزانه و آخرین آمار تعداد بیکاران در کشور و فراهم شدن م..

ادامه مطلب

نفت در بالاترین قیمت دو سال و نیم اخیر ثابت ماند

قیمت نفت روز پنج شنبه که فعالیت معاملاتی در آستانه سال نوی میلادی اندک بود، ثابت ماند و نزدیک به بالاترین رکورد خود از سال ۲۰۱۵ ایستاد.  ن..

ادامه مطلب

اروپا چگونه با بیت کوین کنار می‌آید؟

انگلستان و سایر دولت‌های اروپایی اعلام کرده‌اند که همه سازمان‌های مسئول موظف خواهند بود راجع به ارز بیت کوین، هرچه سریع‌تر تصمیم‌های قاطعی را اتخاذ کنند. ..

ادامه مطلب

افزایش قیمت نفت در بازار جهانی

بهای نفت خام شاخص ‏نیویورک، ‏وست تگزاس ‏‏اینترمیدیت،‏ ‏در آخر معاملات روز جمعه به بالاترین میزان از آخر ماه فوریه و در بازار لندن به بالاترین میزان از..

ادامه مطلب

چقدر اسکناس دست مردم می‌چرخد؟

در حال حاضر حدود ۳۴۰۰ میلیارد تومان مجموع اسکناس و سکه‌ای است که در دست مردم بوده و در حال گردش است.  چقدر اسکناس دست مردم می چرخد؟ ..

ادامه مطلب

بالاترین حقوق را کدام مدیران می‌گیرند؟

بررسی حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۵، از این حکایت دارد که مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند.  بالاترین حقوق..

ادامه مطلب