حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

ما در غزه در حال جنگیم/ هر احتمالی وجود دارد ، نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «ما در غزه در حال جنگ هستیم و احتمال وقوع هر سناریویی وجود دارد.» نتانیاهو: ما در غزه در حال جنگیم/ هر احتمالی وج..

ادامه مطلب

آتش‌سوزی در مخزن صندوق‌های رای اقدامی عمدی بود/ باید انتخابات مجدداً برگزار شود ، رئیس پارلمان عراق

رئیس پارلمان عراق امروز (یک شنبه) برگزاری مجدد انتخابات پارلمانی در کشورش را خواستار شد. رئیس پارلمان عراق: آتش سوزی در مخزن صندوق های رای اقد..

ادامه مطلب

احتمال جنگ بین اسرائیل و روسیه وجود دارد / رئیس سابق موساد

رئیس سابق دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی “موساد” اذعان کرد که احتمال جنگ میان اسرائیل و روسیه هر لحظه زیاد کردن می‌یابد.  ..

ادامه مطلب

دختر اسکریپال پیشنهاد کمک روسیه را رد کرد

اسکریپال افزود که پدرش همچنان در اوضاع وخیمی واقع شده است است و از سوی کادر پزشکی بیمارستان تحت درمان است.  دختر اسکریپال پیشنهاد کمک روسیه را رد کر..

ادامه مطلب

از همکاری با آمریکا استقبال می‌کنیم ولی به اقداماتش پاسخ می‌دهیم / روسیه

ما از همکاری سازنده استقبال می‌کنیم و این همکاری‌ها را ادامه خواهیم داد ولی این اوضاع فعلی نمی‌تواند بدون پاسخ قاطعی به تصمیم اخیر مقام‌های آمریکایی علیه هیا..

ادامه مطلب

وکیل ترامپ در پرونده تحقیقات روسیه استعفا می‌کند

وکیل آمریکایی که وکالت رئیس‌جمهور آمریکا در پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ را به عهده داشت از سمتش استعفا می‌کند. ..

ادامه مطلب

ماجراجویی بن سلمان در یمن بدترین فاجعه انسانی دنیا را رقم زده است / گاردین

یک رسانه انگلیس در آستانه سفر ولیعهد عربستان به لندن به انتقاد شدید از جنایات وی در یمن پرداخته و به کارگیری سلاح انگلیسی در این جنگ را مایه ننگ دانست..

ادامه مطلب

عباس به ترامپ اهانت کرده است / نیکی‌هیلی

نماینده دائم ایالات متحده در شورای امنیت از این مسئله اظهار ناخرسندی کرد که شورای امنیت تنها به بررسی رویکردهای اسرائیل متمرکز است.  ..

ادامه مطلب

خشم ترامپ از «هیلی» بابت حمایت از زنان افشاگر مفاسد جنسی

رئیس‌جمهور آمریکا از بیانات نماینده این کشور در شرکت ملل متحد در حمایت از زنانی که او را به مفاسد جنسی متهم کرده‌اند از او خشمگین شده است است. ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی با عهدشکنی آمریکا در برجام خواهان تضمین های امنیتی است / سرگئی لاوروف

وزیرخارجه روسیه اعلام کرد: کره شمالی با توجه به عهدشکنی های آمریکا در عنوان توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خواهان تضمین های امنیتی است. سرگئ..

ادامه مطلب