حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

اصولگرایان اعتقادی به گفت‌وگوی ملی ندارند

در چند ماه اخیر شاهد انتقادهای تندی از سوی جریان اصولگرا به دولت بوده ایم. این انتقادها در ابعاد مختلفی وجود داشته و به اشکال متفاوت در رسانه های وابسته به ا..

ادامه مطلب

ممنوعیت دریافت سود از سپرده‌های دستگاه‌های عمومی از نکات مثبت بودجه ۹۷ است / تابش

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ممنوعیت دریافت سود از سپرده‌های دستگاه‌های عمومی را از جمله نکات مثبت لایحه بوجه ۹۷ عنوان و اظهار کرد که این رویکرد باعث..

ادامه مطلب

دانشجویان آزادشده ۱۸ نفرند/ هنوز ۲۳ نفر بازداشت هستند ، دانشگاه تهران

معاون فرهنگی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران تعداد دانشجویان آزادشده این داشنگاه را ۱۸ نفر بیان کرد و گفت: بخش عمده ای از دانشجویان طی دو روز آینده آزا..

ادامه مطلب

سرمایه داران موسسات اعتباری/ مخالفان دولت درمشهد , آشوبها را 2جریان راه انداختند

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:با فرو نشستن گرد و غبار برخاسته از اغتشاشات هفته گذشته و آشکار شدن واقعیت ها، اکنون تردیدی باقی نمانده است که یک جریان سی..

ادامه مطلب

بنی‌صدر هم بارها و بارها نصیحت شد / هشدار یک اصولگرا به احمدی‌نژاد

اعتمادآنلاین نوشت:رئوفیان گفت: برخوردها و رفتارهایی که اخیرا از احمدی نژاد و بعضی افراد حامی و وابسته به او صادرشده، موجب تذکراتی از طرف مقام معظم ر..

ادامه مطلب

چرا میانه‌روها و اصلاح‌‌طلب‌ها می‌خواهند برگردد و تندروها نه؟!

با وجود آنکه به نظر می‌رسد موافقان بازگشت ناطق نوری به عرصه مسابقه سیاسی زیاد از مخالفان است ولی از نظر کیفی میزان استقبال و عدم استقبال را می‌توان برابر دانست. ..

ادامه مطلب

کادرسازی سیاسی نشود، در آینده با بحران روبرو می‌شویم / عارف

جریان اصلاحات اشتباهات را با شهامت می‌پذیرد | احزاب از توانمندسازی جوانان غافل شده‌اند عارف:کادرسازی سیاسی نشود، در آینده با بحران روبرو می شویم ع..

ادامه مطلب

اگر مانع نمی‌شدند همه ثروت‌ها را تقسیم می‌کردم! / احمدی نژاد

محمود احمدی‌نژاد همچنان به دنبال تطهیر خود از اتهاماتی است که از سوی دادستان دیوان محاسبات علیه او اعلام شد. احمدی نژاد:اگر مانع نمی شدند ه..

ادامه مطلب

در سودای «لیدری اصولگرایان» , قالیباف و رئیسی

آرزوی قدیمی آقای شهردار جهت تشکیل یک حزب | رئیسی همچنان بدنبال «چهره سیاسی» شدن  قالیباف و رئیسی؛ در سودای «لیدری اصولگرایان» عبار..

ادامه مطلب

مرعشی، جدی‌تر ازدیروز

این روزها بهشت درانتظار گزینش ساکن بعدی هست؛ ساکن 12 ساله بهشت دیگر شانسی جهت تمدید حضور ندارد و قرار است این بار اصلاح طلبان شورای شهر ساکن بهشت را ..

ادامه مطلب