حس – درک آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی

حس – درک: آفتاب همدان باشگاه اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان

رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می‌کند

باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از کلوب یوونتوس جهت فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎‌کند. رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می ک..

ادامه مطلب

واکنش رسانه‌های عربی به پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر مراکش

رسانه‌های عربی به پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر مراکش تصویر العمل نشان دادند و از علت مهم این پیروزی سخن به میان آوردند. ..

ادامه مطلب

«محسن مسلمان» به ذوب آهن پیوست

به گزارش ایسنا، محسن مسلمان بازیکن فصل گذشته پرسپولیس با قراردادی دوساله به تیم فوتبال ذوب آهن پیوست. «محسن مسلمان» به ذوب آهن پیوست عبارات مهم..

ادامه مطلب

لواندوفسکی و رد اتهام بزرگ ، بایرن به دنبال طلسم شکنی در برنابئو

بایرن مونیخ جهت افزایش به فینال لیگ قهرمانان اروپا کار مشکل پیش رو دارد و باید بتواند تیم آماده رئال را در سانتیاگوبرنابئو با اختلاف دو گل شکست دهد این در..

ادامه مطلب

مهاجم استقلال بازی با العین را از دست داد!

مهاجم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است بود، بازی برگشت با العین را از دست داد. مهاجم استقلال بازی با..

ادامه مطلب

به داور گفتم هیچ وقت او را نمی‌بخشم/ اصفهانیان خودش برود! ، مهدی تارتار

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بعد از شکست سنگین تیمش برابر استقلال گفت: بین دو نیمه به داور بازی گفتم که هیچ وقت او را نمی بخشم. مهدی تارتار..

ادامه مطلب

ایران با شکست روسیه قهرمان کشتی آزاد جام شاهد شد

تیم کشتی آزاد جوانان کشور عزیزمان ایران عنوان قهرمانی مسابقه های بین المللی کشتی آزاد جام شاهد را از آن خود کرد. ایران با شکست روسیه قهرمان کشتی ..

ادامه مطلب

دومین تساوی پیاپی رئال مادرید در لالیگا در روز اخراج مارسلو

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا نیز برابر لوانته مساوی کرد و در لحظات نهایی با اخراج مدافع برزیلی اش 10 نفره شد. دومین تساوی پیاپی رئال مادر..

ادامه مطلب

همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است ، کرانچار

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری‌شان را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان است.  ..

ادامه مطلب

بخاطر طارمی و رامین رضاییان , افشاگری جنجالی عالیشاه در خصوص جدایی از پرسپولیس

در شرایطی که مسوولان کلوب به شدت نسبت به نحوه جدایی امید عالیشاه از این تیم ناراضی هستند، این بازیکن از علت جدایی‌اش پرده برداشت. افشاگر..

ادامه مطلب